Klempířské prvky

Úvod / Nabídka / Klempířské prvky

Klempířské prvky a výroba z plechu

Výroba a prodej klempířských prvků, ohýbaní a zpracování plechů.

V oboru výroby a dodávek klempířských prvků, ohýbání a zpracování plechů, atyp výroby z plechu na zakázku, máme dlouholeté zkušenosti!, používáme všechny dostupné barvy RAL, klempířské materiály, vyrábíme ve vysoké kvalitě, kterou si hlídáme a prosazujeme, to vše za přiměřené ceny.


Servis pro naše zákazníky zahrnuje korektní a individuální přístup, dodávka materiálu dle přání zákazníka, vypracování cenové nabídky obratem a zdarma!, výrazné množstevní a věrnostní slevy, dopravu zajistíme.

Vyrábíme veškeré klempířské prvky do délky 6 metrů - venkovní parapety, hranaté svody, hranaté žlaby, kolena a kotlíky, oplechování komína vč. sesazení pro jednoduchou montáž, okapnice, omítkové a přítlačné lišty, závětrné lišty a masky, úžlabí, lemování zdi, L, U a Z profily a lišty, oplechování komínu, hřeben, úžlabí, římsy, zakrývky a atiky, atd..

Dle Vašeho zadání vyrobíme např. komínové stríšky – napoleony, kloboučky, plechové vany a vaničky, plechové květináče, skříňky, dvířka a krabice, poklopy, plechové koše, vložky, redukce a průchodky, oplechování desky, sloupky plotů, atd..